Sepetim ( 0 )

HAKKIMIZDA

KALE KUYUMCULUK İnş. Taah. Harf. Ltd. Şti

Altın ve gümüş el işçiliği takı sanatının merkezi olan Trabzon’da 1965 yılında başladığımız Trabzon El Sanatları (Kazaziye, Hasır, Telkari) faaliyetlerimizi, 1985 yılından itibaren farklı şirketler adı altında devam ettirdik. Elde ettiğimiz birikim, deneyim ve tecrübelerin sonucunda 1997 yılında kendi şirketimiz olan Kale Kuyumculuk İnş. Taah. Hafr. Ltd. Şti’yi kurduk.

Geçmişten aldığımız mirası gelecek nesillere en iyi şekilde taşıyabilmek adına sürdürdüğümüz el emeği göz nuru, Trabzon’a ait yöresel el sanatlarımız olan Trabzon Kazaziyesi, Trabzon Hasır Bilezik ve Kolyesi ile Trabzon Telkarisini gerek yurt içinde gerekse yurt dışında tanıtabilmek adına kurduğumuz sitemizi siz değerli müşterilerimizin ve ilgililerin beğenisine sunuyoruz.

Satışını yaptığımız toptan ve perakende tüm ürünlerimizi, kendi atölyelerimizde imal etmenin ve yine kendimize ait olan vitrinlerden sizlere sunmanın onurunu yaşamaktayız. Bütün ürünlerimiz yılların birikimine dayanan tecrübe ve kaliteyle sizlerle buluşmaktadır. Ayrıca firmamız olarak her ürünün garantimiz altında olduğunun özellikle altını çizmekteyiz.

 

Kale Kuyumculuk - Patent